Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs – najważniejsze informacje

Zdrowie i uroda

Magnetyczne spojrzenie – taki efekt chciałaby uzyskać u siebie w zasadzie każda mieszkanka Katowic. W jaki sposób można go uzyskać? Otóż coraz częściej zachwalane i reklamowane jest przedłużanie rzęs Katowice. Co w zasadzie warto wiedzieć o tym zabiegu? Jak on wygląda? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…

Metody przedłużania rzęs Katowice

Przede wszystkim należy powiedzieć o tym, że istnieją naprawdę różne metody przedłużania rzęs Katowice. Zasadniczo są to metody 1:1 , 2:1, 3:1, bling and go oraz przedłużanie rzęs kępkami. Pierwsze metody przedłużania odnoszą się do tego, że odpowiednio jedna, dwie albo trzy rzęsy doklejane są do naturalnej rzęsy, powodując efekt przedłużenia oraz zagęszczenia rzęs. Blink and go jest nieco naturalniejszą metodą, ponieważ tu także oczywiście doklejamy rzęsy Katowice niemniej jednak już nie tak symetrycznie. Kępkowe przedłużanie rzęs Katowice z kolei daje najmocniejszy efekt zagęszczenia rzęs.

W tym momencie trzeba podkreślić jeszcze jedną sprawę. Otóż zasadniczo w przedłużaniu stosowane są nie tylko i wyłączni sztuczne rzęsy Katowice, lecz także te pozyskane z norek syberyjskich. Szczególnie zaś naturalne włosie konieczne jest przy metodzie 3:1. Warto mieć to na uwadze, ponieważ niektóre panie mogą preferować wyłącznie syntetyczne rzęsy z uwagi na różne przekonania i poglądy.

Zalety zabiegu przedłużania rzęs Katowice

Pewnie teraz wiele osób zapyta, po co tak mocno trudzić się z przedłużaniem rzęs u profesjonalistki, skoro można taniej i szybciej iść do drogerii po sztuczne rzęsy i po prostu je sobie przykleić. Otóż warto mieć na uwadze to, że profesjonalnie wykonane rzęsy przede wszystkim spokojnie utrzymują swój efekt przez cztery tygodnie. Co więcej efekt ten jest całkowicie naturalny – spokojnie można chociażby także np. malować takie przedłużane rzęsy. Nikt też nie pomyśli o tym, że są one sztuczne.

Regulacja brwi Katowice

Warto jeszcze rozważyć jedną sprawę a mianowicie to, że nawet najpiękniejsze i najdłuższe rzęsy będą się raczej kiepsko prezentowały w asyście niezrobionych brwi o rozwichrzonym kształcie albo jeszcze gorzej – brwi grubo pociągniętych kreską z zamalowanym ich naturalnym konturem. Dlatego przy okazji przedłużania rzęs warto naprawdę wykonać drobny zabieg kosmetyczny, jakim będzie regulacja brwi Katowice. Taka profesjonalna regulacja pomoże nam przede wszystkim uzyskać dobrany do siebie kształt brwi o ładnej barwie. Warto jeszcze podkreślić w tym momencie, że kształt brwi odgrywa bardzo dużą rolę w kształtowaniu wyrazu twarzy.

Podziel się