płytki ceramiczne

Gdzie stosować płytki ceramiczne Marazzi?

Dom i ogród

Włoskie wyczucie stylu i piękna ma swoje odzwierciedlenie również w aranżacji wnętrz. Od dawna cały świat czerpie wzorce z pomysłów włoskich projektantów oraz architektów. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek jest Marazzi. W propozycjach marki są rozwiązania do wszystkich pomieszczeń oraz na każdą powierzchnię.

Płytki włoskie Marazzi w aranżacji kuchni i łazienki

W kolekcji płytek i gresów Marazzi dostępne są rozwiązania o różnych wielkościach oraz wzorach. Dzięki temu można za ich pomocą zaaranżować zarówno duże pokoje kąpielowe, jak i małe kuchnie w bloku. Możliwe jest dostosowanie płytek do wszystkich stylów występujących w projektowaniu. Gres z wykończeniem imitującym drewno sprawdzi się w klasycznych kuchniach oraz łazienkach w stylu vinted. Natomiast duże płyty z błyszczącym wykończeniem znajdą zastosowanie w stylach nowoczesnych oraz modernistycznych.
Płytki włoskie Marazzi wykonywane są z troską o każdy szczegół oraz wysoką jakość. Gres nada wnętrzu szlachetności i indywidualnego charakteru.

Płytki włoskie do biur i lokali usługowych

Płytki ceramiczne Marazzi mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach komercyjnych. W lokalach usługowych lub w dużej przestrzeni biurowej ważne są aspekty bezpieczeństwa oraz wygoda użytkowania. Marazzi posiada w ofercie antypoślizgowy gres, który jest łatwy w czyszczeniu i jednocześnie zapewnia komfortowe użytkowanie nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji.
Oczywiście płytki muszą również odznaczać się wysokimi walorami estetycznymi. Marazzi proponuje gres o dużych formatach przypominających wyglądem powierzchnię marmuru. Tego rodzaju płytki doskonale wpasują się w klasyczne i eleganckie wnętrza.

Czym charakteryzują się płytki ceramiczne Marazzi?

Płytki Marazzi reprezentują wszystko co jest ciekawe i intrygujące w stylu włoskich projektantów. Przede wszystkim można liczyć na dopracowane kolorystycznie wzory, które będą w niebanalny sposób zdobić ściany oraz podłogi mieszkań, domów oraz biur. Proponowane przez projektantów kolory oraz formy gresów podążają za obecnymi trendami oraz wyznaczają nowe rozwiązania na przyszłość.
W płytkach Marazzi można odnaleźć własny styl i przenieść go do wybranych pomieszczeń. Marazzi gwarantuje najwyższą jakość oferowanych płytek oraz ich niepowtarzalny wygląd i charakter wykończenia.

Podziel się