catering pracowniczy, posiłki dla pracowników

Catering dla firm – na większy i mniejszy głód w pracy

Biznes Zdrowie i uroda

Zjedzenie ciepłego i pożywnego posiłku w czasie pracy jest bardzo ważne. Pozwala to dodać sobie energii, zapobiega też zasłabnięciom – zwłaszcza kiedy wykonuje się ciężką pracę fizyczną. Dzięki cateringowi dla firm można cieszyć się smacznym posiłkiem w miejscu pracy o określonej porze.

Catering pracowniczy, czyli dbanie o zdrowie i komfort zatrudnionych osób

W miejscu pracy spędza się wiele godzin. W niektórych przypadkach – zwłaszcza gdy firma przygotowuje ważny projekt – za biurkiem lub za maszyną przemysłową siedzi się większość dnia. W takich warunkach powinno się zapewnić pracownikom nie tylko darmową wodę i przerwy od pracy, ale także obiady pracownicze. Odpowiednio skomponowane posiłki pozwalają się szybko zregenerować i dodać sobie sił do dalszego wykonywania obowiązków. Ciepłe danie, które można spożyć w miejscu pracy jest o wiele lepszą opcją niż niezdrowe przekąski lub bułka zjedzona w pośpiechu.

Catering dla firm – pyszne jedzenie również na eventy zawodowe

Catering pracowniczy sprawdza się także na różnego rodzaju imprezach firmowych. Sprawdzony dostawca daje gwarancję tego, że posiłki dotrą na czas i będą cieszyć podniebienia gości. Zamiast więc zamartwiać się tym, że jedzenie na organizowane wydarzenie będzie mało smaczne, lepiej skorzystać z usług, które świadczy catering dla firm. Rozbudowana oferta na pewno pozwoli wybrać idealne dla charakteru imprezy przekąski i większe dania.

Obiady pracownicze – co można znaleźć w ofercie firm cateringowych?

Usługi cateringowe są obecnie prężnie działającą branżą. Do niedawna kojarzyły się głównie ze specjalnymi okazjami. Dzisiaj wielu osobom zastępują domowe obiady. Nic dziwnego, że menu tego typu firm zazwyczaj posiada kilka kategorii. Dzięki temu bez problemu da się wybrać odpowiednie dla swoich preferencji żywieniowych produkty.

W ofercie cateringu pracowniczego znaleźć można między innymi zupy, dwudaniowe obiady, dania tradycyjnej kuchni polskiej lub z innych zakątków świata (np. kuchni włoskiej, azjatyckiej i wielu innych) oraz mniejsze posiłki (np. pierogi, spaghetti itp.). Warto zaznaczyć, że w wielu firmach cateringowych można także wybierać spośród opcji wegańskich, wegetariańskich, bezglutenowych lub bezmlecznych. Dzięki temu nawet alergicy i osoby z nietolerancjami pokarmowymi mogą cieszyć się pożywnym posiłkiem w czasie pracy.

Podziel się