zdrowe zęby, dbanie o zęby, stomatologia

Centrum stomatologii w Poznaniu

Zdrowie i uroda

Miewamy różne kompleksy, a często związane są one również z naszym uzębieniem – nie da się ukryć, że zdrowe zęby i piękny uśmiech mają niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie! Dlatego centrum stomatologii Poznań to szeroka oferta na zabiegi, które we właściwy sposób pozwolą zadbać o naszą jamę ustną.

Najważniejsza profilaktyka – stomatologia Poznań

Stomatologia Poznań obejmuje szereg zabiegów, które wchodzą w zakres prawidłowej profilaktyki. Przede wszystkim są to profesjonalnie przeprowadzone wizyty kontrolne, dzięki którym unikniemy poważniejszych problemów z naszym uzębieniem. Z jakich zabiegów profilaktycznych możemy skorzystać? Jest to między innymi usuwanie kamienia, lakowanie czy fluoryzacja, a także porady w zakresu stosowania odpowiednich preparatów i akcesoriów do codziennej, domowej higieny.

Dentysta Poznań – leczenie zębów

To jasne, że każdy z nas chciałby uniknąć poważniejszej inwazji w swojej jamie ustnej, ale nie da się ukryć, że uzupełnianie ubytków to najczęstsze zabiegi w takich miejscach jak centrum stomatologii Poznań. Najczęściej jest to leczenie próchnicy, w którym dentysta Poznań stosuje wypełnienia kompozytowe – taki zabieg wykonuje się na jednej wizycie i jest on bezbolesny. Zdarza się jednak, że leczenie może być bardziej zaawansowane i wtedy dentysta Poznań musi podjąć się nieco bardziej zaawansowanego zabiegu, jakim jest leczenie kanałowe. W profesjonalnym gabinecie jest to zabieg, który jest dla każdego pacjenta również jak najbardziej komfortowy. Leczenie kanałowe to czasem ostatnia deska ratunku dla naszego zęba.

Zabiegi stomatologii estetycznej – centrum stomatologii Poznań

Na wizytę w gabinecie dentystycznym warto zapisać się także wtedy, gdy naszym celem jest poprawa wyglądu naszego uzębienia. Stomatologia Poznań to szeroki wybór zabiegów, które skutecznie poprawią jakość naszego uśmiechu. Są to między innymi zabiegi wybielające, których rodzaj dentysta dobiera indywidualnie dla każdego pacjenta, a także coraz bardziej popularne licówki. Ponadto w zakres stomatologii estetycznej wchodzi także uzupełnianie braków w uzębieniu różnymi metodami – zależnie od preferencji każdego pacjenta. Przyjazna atmosfera, profesjonalny wywiad, nowoczesny sprzęt i metody oraz przede wszystkim dbałość o komfort pacjenta to cechy, które powinna spełniać każda profesjonalna placówka stomatologiczna.

Podziel się