dentysta, stomatolog, gabinet stomatologiczny

Implantologia Wrocław

Zdrowie i uroda

We Wrocławiu znajduje się renomowany gabinet stomatologiczny, który świadczy usługi z wielu dziedzin stomatologii. Pacjenci mogą liczyć na zabieg z zakresu implantologii. Dostępny jest w atrakcyjnej cenie, co jest bardzo ważne dla wielu klientów. Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą tego renomowanego gabinetu dentystycznego. Implanty zębów zakładane są pod czujnym okiem wykwalifikowanych oraz doświadczonych stomatologów. Dlatego każdy pacjent może być spokojny o jakość przeprowadzonego zabiegu dentystycznego.

Implanty zębów Wrocław

Okazuje się, że w praktyce stosowane są dwa typy implantów. Jednym z nich są implanty śródkostne. W czasie zabiegu wszczepia się je bezpośrednio w kość szczęki. Jeżeli w miejscu wszczepienia wygoi się dziąsło, przeprowadzany jest drugi zabieg. Jego celem jest połączenie śrubki z odpowiednim implantem. Kolejno na śrubce mocowany jest pojedynczy sztuczny ząb bądź grupa takowych zębów. Nierzadko osadzone są na moście dentystycznym bądź protezie. Takie zabieg we Wrocławiu jest praktycznie bezbolesny, bowiem stosowane jest nowoczesne znieczulenie miejscowe. Jest to bardzo cenione przez praktycznie wszystkich pacjentów. Drugim typem implantów są podokostnowe. Zbudowane są one z metalowej ramy, która umieszczana jest na kości szczęki tuż pod tkanką dziąsła. W czasie, gdy goi się dziąsło, rama zostaje zainstalowana na kości. Okazuje się, że śrubki przymocowane do ramy wystają z dziąsła. Jest to zbliżony zabieg do tego, który przeprowadzany jest w przypadku wszczepiania implantów śródkostnych.

Implanty zębowe Wrocław

We Wrocławiu istnieje renomowany gabinet stomatologiczny, który jest bardzo ceniony przez pacjentów w regionie. Dostępne są zabiegi z wielu dziedzin stomatologii. Ponadto są one przeprowadzane przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu dentystycznego, bowiem jakość leczenia zawsze jest kwestią priorytetową. Warto też dodać, że gabinet stomatologiczny we Wrocławiu zlokalizowany jest w dogodnym miejscu. Dojazd do niego jest bardzo prosty. W tym miejscu pracują wykwalifikowani dentyści, którzy pracują z pasją oraz zaangażowaniem. Przekłada się to na wysokie efekty leczenia dentystycznego. Z tego powodu warto zapoznać się z ofertą tego renomowanego gabinetu stomatologicznego. Wszystkie zabiegi oferowane są w przystępnych cenach. Implanty zębów Worcław – oferta warta przeanalizowania.

Podziel się